מני ממטרה שירים

מני ממטרהמני ממטרה שירים היא הדמות האהובה על הילדים. ביוטיוב יש שירים של מני ממטרה מאוד יפים ומצחיקים. יש לו גם גם שיתופי פעולה עם אמנים מפורסמים אחרים בתחום שירים לילדים.
מני החל את הקריירה שלו עוד בשנת 2009 כאשר החל להופיע בימי הולדת ובעיקר בעבודתו העיקרית של צוות הבידור במימדיון. בשלב מאוחר יותר פנה אל סטנד אפ ואפילו הופיע בערוץ ביפ. שמו האמיתי, מני צוקרל

דרגו את שיר
[Total: 6 Average: 5]

ללמוד יותר על מני ממטרה שירים

מני ממטרה התחבר ב-2014 עם יובל המבולבל, ומשם הכל הפך להיות היסטוריה. מני ממטרה שירים נכנס תחת חסותו של יובל המבולבל, כאשר מרבית חשיפתו הראשונית הייתה בתוכניות הילדים של יובל כדמות אורח. שירים של מני ממטרה התחילו לתפוס תאוצה ועד מהרה הדמות הפכה להיות מוכרת ומבוקשת על ידי ילדים בכל רחבי הארץ וזאת בזכות הדחיפה אותה נתן לו יובל וכמובן הדמות המדהימה אותה יצר מני. מני ממטרה הופעות בכל פינה ומקום: מותק הטרול הקסום, קסם של משחק, מותק גיבור החלומות ועוד רבות.

כיום מני ממטרה שירים מפורסם בתחומים נרחבים בעולם הילדים ומופיע בכל רחבי הארץ, יש מני ממטרה שירים בהצגה אשר גם ממנה קיימים תכנים רבים ומספר הצגות אותן הוא מעלה באופן קבוע. הוא גם לא ויתר על הסטנד אפ וגם בזה עוסק לעיתים במקביל ואף מפתח זאת אצל הילדים.
שירים של מני ממטרה כובשים את הילדים עם הומור ניצחי המון צחוק ושמחה. בשל האופי הכובש שלו מני מצליח מאוד ומאוד פופולארי בכל הקשור אל עולם הילדים. היום הוא נחשב לאחד המובילים בתחום והוא עושה שיתופי פעולה מדהימים עם שלל הכוכבים מן השורה האהובים והפופולריים ביותר אצל הילדים. בעתיד מני ימשיך בכל מה שהוא עוסק ועתיד אף להרחיב את הפעלות שלו בדמות האהובה והמוכרת, ימשיך להוציא שירים אהובים הכוללים מוסר השכל ומטרה מסויימת וכמובן ימשיך להפיץ שמחה, אושר והמון צחוק.

1 Comment

  1. גילת
    27/02/2022 @ 22:21

    איזה מצחיק מני ממטרה הזה.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן