שירים חסידיים – מוזיקה יהודית

שירים חסידייםשירים חסידיים הם מוזיקה יהודית שמקורה ביהדות. שירים חסידיים מסמלים את התרבות היהודית של דורות רבים. המקור של שירים חסידיים הוא בתנועות החסידיות אשר השתמשו במקצבי של מוזיקה יהודית במהלך עבודות האל. בימים אלו, מוזיקה יהודית העכשווית נחשבת לנחלתם של חילוניים רבים ולא רק של יהודים מהזרם הדתי וניתן להבחין בהשפעות מוזיקליות רבות על שירים החסידיים כמו השפעות מעולם הפופ, הרוק והדאנס.

דרגו את שיר
[Total: 3 Average: 5]

על מוזיקה יהודית ושירים חסידיים

מוזיקה יהודית היא מיוחדת ונשמרה במשך אלפי שנים. בכל אתר המוזיקה היהודית ניתן להאזין לשירים של המסורת שלנו.
שירים חסידיים בישראל ובעולם מבוצעים על ידי קבוצות רבות החל ממקהלות ועד לאומנים בודדים. בין המבצעים העיקריים של שירים חסידיים או מוזיקה יהודית באופן כללי ניתן לראות מקהלות ילדים רבות בעולם כדוגמת מקהלת פרחי לונדון, מקהלת פרחי הישיבות ועוד.
אומנים פרטיים גם הם משלבים אלמנטים שונים מעולם של מוסיקה יהודית וניתן למצוא קטעי של שירים חסידיים משולבים בשירים מעולם המוזיקה הים תיכונית והמזרחית בישראל. דוגמאות של אומנים המשלבים מוזיקה יהודית בשירים הים תיכונית ניתן ללציין את חיים ישראל, דקלון , יניב משיח, עמיר בניון ועוד.
באתר שלנו אין צורך לחפש מוזיקה יהודית להורדה כי השירים היפים ניתן להאזין און ליין.

שירים חסידיים באירועים

השמעת שירים חסידיים או שילוב של מוזיקה חסידית במהלך אירועים משפחתיים או עסקיים הפכה פופולארית יותר ויותר בתקופה האחרונה. זוגות רבים בוחרים לצעוד לחופה לצלילי שירי חתונה חסידיים המוסיפים לתחושה המיוחדת של הטקס הדתי ובאירועי בר מצווה רבים מושמעים קטעי שירים חסידיים במהלך הטקס או מסיבות הריקודים.
יש שירים חסידיים מקפיצים, שירים שמחים חסידיים, שירים חסידיים ישנים וגם חדשים שהם נוצרו במיוחד לאירועים והם מביאים לכיף לחוגגים.
נגינת מוסיקה חסידית באירועים הולכת והופכת למבוקשת על ידי חוגגים רבים המעוניינים לשוות אווירה ייחודית וברוח יהודית לאירוע שלהם. האפשרויות של מוזיקה חסידית לאירועים הם רבים ומגוונים וניתן למצוא מוזיקה חסידית המשולבת באלמנטים מוזיקליים מעולם הפופ, הדאנס והרוק המתאימים לכל סוג של אירוע. שירים חסידיים יכולים להיות מבוצעים בסגנון ים תיכוני ומלווים במוסיקה קצבית להעלאת המורל ולשימוש ברחבת הריקודים.

שירים חסידיים לחגים

ברוב חגי ומועדי ישראל יש סיבה טובה לשיר שירי חסידיים. בגלל זה נוצרו שירי פסח חסידיים, שירי חנוכה חסידיים, שירי פורים חסידיים, שירים חסידיים לסוכות ולחגים נוספים.לשירים אלה יש מילים מיוחדות קשורות לחג עצמו כדי שכולם יבינו מה החג מסמל לייהודים.
יוטיוב שירים חסידיים מציג שירים חסידים חדשים וישנים, מחרוזת שירים חסידיים, שירי נשמה חסידיים, שירים חסידיים ברצף, שירים ווקאלים חסידיים, שירים שקטים חסידיים, שירים חסידיים מקפיצים ואנו מקווים שלכל הילדים ילמדו משהו חדש כאשר יאזינו לשירים בעמוד זה.
אנו לא אתר המוזיקה היהודית אבל חשוב במיוחד שילדים חילוניים יכירו את שירים חסידים כי זאת דרך נעימה ללמוד יותר על המסורת היהודית.
באתר ניתן להאזין לשירים בעברית, ביידיש או באנגלית.

שירים חסידיים חדשים

בזמן שנים האחרונות יש זמרים חסידים ששינו את הז’אנר כדי להתאים אותו למאה ה-21 והם מאוד פופולריים, כמו לדוגמה: בני פרידמן, אברהם פריד הופעות, יעקב שוואקי קליפים, חיים ישראל שירים ברצף, אלי הרצליך ועוד. היום יש יוטיוב שירים חסידיים לא רק דתיים וחרדים אוהבים שירים חסידיים חדשים אלא יש נשמעים בכל מקום במיוחד עם מדובר על שירי נשמה חסידיים, שירים חסידיים מקפיצים, שירי שבת חסידיים, שירים חסידיים שקטים, שירי פורים חסידיים, שירי חתונה חסידיים ועוד.
שירים חסידיים חדשים אהובים כי כוללים אלמנטים של רוק או פופ וניתן להאזין להם ביוטיוב או ברדיו. אין צורך לחפש שירים חסידיים להורדה כי הכל נמצא באינטרנט אונליין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן