שירי ילדים הכי מוכרים וזמרים שהצטיינו בשירים לילדים

שירי ילדים הכי מוכרים וזמרים שהצטיינו בשירים לילדיםישנם המון שירי ילדים מוכרים וזמרים שהצטיינו בשירים לילדים מאז ועד היום בין הידועים והמוערכים ניתן להכיר את עוזי חיטמן אשר היה מלחין וכותב ואף שר את שיריו לעיתים קרובות ואת שיריו ניתן לשמוע עד היום והוא הינו מוערך מאוד בכתיבת שירים לילדים.

צמד זמרים נוספים ידועים מאוד הן בכתיבתם והן בשירתם שירי ילדים וכמו כן קלטות ילדים עם ערכים טובים הם משה ואורנה דץ עם טיף וטף אשר ממש גידל דור שלם של ילדים בשנות התשעים. היום ניתן לשמוע המון על יובל המבולבל וכמובן רינת ויויו הידועים כוכבים לילדים עם המון שירי ילדים מקסימים.
שירי ילדים מאוד מוכרים הם כמובן שירי יום הולדת אשר הם אותם שירים מאז ומתמיד וכנראה לא ישתנו לעולם. שירים נוספים אשר ילדינו נחשפים אליהם מדי שנה הם כל שירי החגים כמו שירים לשבועות, שירים לפסח, שירים לפורים ועוד מחגי ישראל עם המון שירי ילדים מקסימים שאת חלק שירי ילדים אלו עוד שרו בגלות לפני קום המדינה.

על יצירת שירים לילדים יש מסורת ארוכה מאוד עד לימנו בעצם וכנראה שגם לא תשתנה לעולם וימשיכו את המסורת מכיוון שכל שנה מחדשים המון כוכבי ילדים שירים נוסטלגיים מחגים וגם מציגים את החג כמו שירי שבועות עם רינת ויויו ועוד המון. וזאת תופעה לא רק עם שירי ילדים לחגים אלא גם עם כל מני שירים של פעם כפי שצוין המון שירי ילדים קמים שוב לתחייה לדוגמא מותק של פסטיבל 5 היה מוקדש כמעט בכולו לאהוד מנור וכתיבתו והלחנתו היוצאת דופן עם שירי ילדים.

מאת: אביבה גיל

דרגו את שיר
[Total: 2 Average: 5]