יוטיוב החליף את ההורים בשירת שירי ילדים

בשנים האחרונות הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מסחרר ולכן זה בלתי נמנע שילדינו ייחשפו לטכנולוגיה זו כפי שאנחנו נוהגים להשתמש בה בפאן האיש שלנו אם לצורכי עבודה או לצורכי הנאה או אפילו לחיפוש משהו אנו גם נוטים לאחרונה להשתמש בו במקום טלוויזיה ולחפש המון שירי ילדים עבור ילדינו וזאת משום שזה מאוד פשוט ונגיש וניתן למצוא את הכל בצורה זמינה כמו שירים לילדים של יובל המבולבל או דוד חיים ואם תרצו להיות הורים מהדור הישן יותר תוכלו למצוא אפילו שירים של עוזי חיטמן עם שירי ילדים אשר בדרך כלל העבירו מסרים וערכים מאוד טובים לילדים.

הורים לא שרים יותר שירי ילדים אלא משתמשים ביוטיוב משום שזה מאוד פשוט ונגיש וניתן למצוא שם בחיפוש פשוט בעברית או בכל שפה שתבחרו ומשם תוכלו למצוא אין ספור קישורים נוספים של שירי ילדים אהובים שכלל לא ציפיתם למצוא וזאת אפילו תהיה הפתעה נחמדה עבורכם ועבור ילדכם ואם אתם מתכננים ערב קריוקי תוכלו לעשות את אותו הדבר. הרבה יותר פשוט לתת למחשב לרוץ עם השיר האהוב על ילדכם מאשר לשיר וזאת משום שבדרך כל שירי ילדים ביוטיוב מלווים בסרטונים חמודים ומקסימים אשר מנעימים את שירים לילדים אשר אנו שמים להם.

ניתן למצוא היום המון ילדים בגילאים מאוד צעירים אשר כבר יודעים להפעיל עכבר מחשב וגם מקלדת מחשב בצורה בסיסית אשר מאפשרת להם להעביר לבד סרטונים ולבחור שירי ילדים אשר הם אוהבים ומעדיפים למשל אם תחפשו את יובל המבולבל תוכל למצוא מגוון קישורים נוספים למגוון דמויות נוספות אותן הוא משחק כמו מר עגבנייה וכמו גיבורי האור ואפילו מותק של פסטיבל 3 אשר הופיעה בו בזמנו וצורה כזאת יכול ילדך גם להיחשף לשירי ילדים מתקופות שונות בקלות וצורה זמינה ופשוטה.דרגו את השיר1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (No Ratings Yet)
Loading...

 שירי ילדים מומלצים ע"י הגולשים

 

 • שירי חנוכה עם הופה היי

  מתוך התוכנית מול קהל של "הופה היי", ניתן לשמוע שירי ילדים, מיוחדים לחג החנוכה, בביצוע של השלישייה מקורית עוזי ...

 • מחרוזת שירי ט"ו בשבט – חיפזון וזהירון

  חיפזון, זהירון וכל החברים מהשכונה שלהם חוגגים את חג ט"ו בשבט. כמובן שאין חגיגה ללא שירי ט"ו בשבט . כולם מתחילים לשיר ...

 • מיכל הקטנה – הלב שלי

  מיכל הקטנה לבדה ומחפשת את אמה. פתאום היא שומעת קול: הקול של לבה, שמסביר לה שהיא לא לבד כי ...

 • שלום ילדים, למי יש יום הולדת?

  השיר הוא חלק משירי ילדים שכתבה אריאלה סביר, עבור כל מני מנהגים ואירועים בחיים של הילדים. מתוך שירי יום ...

 • גיגיגיגונת – שירים לילדים

  הסרטון מציג את דמותה של גיגיגיגונת שהיא דמות בעולם הילדים. גיגי גיגונת מעבירה לילדים ערכים חינוכיים חשובים ביותר, באמצעות שירים ...